| < Styczeń 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Tagi
RSS
poniedziałek, 01 maja 2017

Na świecie dlatego jest tylu głupców, że każdy z nich ma się za wielkiego mędrca. Siedzą w pułapce własnego umysłu, nawet nie wiedząc o tym. Gdyby przenieśli punkt odniesienia z własnego autorytetu na autorytet Boga - Jezusa Chrystusa, świat czekałaby rewolucja! Dobro i sprawiedliwość zatriumfowałyby na świecie, a czy nie takiego śwata chcemy? Zanim coś zrobisz pomyśl, do czego to prowadzi? Czy i komu czyni krzywdę?

"Mówi głupi w swoim sercu: 
"Nie ma Boga". 
Oni są zepsuci, ohydne rzeczy popełniają,
nie ma takiego, co dobrze czyni.  

Bóg spogląda z nieba 
na synów ludzkich, 
badając, czy jest wśród nich rozumny, 
który by szukał Boga" (Ps 53,2-3). 

10:34, teologia3
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 30 kwietnia 2017

http://gpcodziennie.pl/63526-macrongrozipolscesankcjami.html

Francjo, nie wybieraj E. Macron w II turze wyborów prezydenckich! Jest to człowiek młody, wywodzący się z gabinetu ustępującego prezydenta Hollande'a i zapewne europejski establishment pokłada w nim wielką nadzieję na kontynuację tej polityki.  

Módlmy się o dobro dla Francji i całej Unii Europejskiej. 

09:36, teologia3
Link Dodaj komentarz »
środa, 26 kwietnia 2017
poniedziałek, 24 kwietnia 2017

To jest niesmaczne, nieobyczajne, jakich zasad i wartości chce Francję i Europę nauczyć ta para? Jakich?? A to właśnie zasady i wartości są najpewniejszą gwarancją, że w kraju będzie dobrze się działo! Francjo, nie wybieraj GLOBALISTY Macron. Obudź się, obudź się! Jeszcze nie jest za późno!!!

http://www.pudelek.pl/artykul/109311/64-letnia_zona_kandydata_na_prezydenta_francji_byla_kiedys_jego_nauczycielka_kiedys_sie_z_toba_ozenie/

19:53, teologia3
Link Dodaj komentarz »
sobota, 22 kwietnia 2017

http://www.milosierdzie.pl/index.php/pl/kult-bozego-milosierdzia/swieto-milosierdzia.html

Możesz przeżyć kilka tygodni bez jedzenia, kilka dni bez wody i kilka minut bez powietrza, ale ani jednej sekundy bez Bożego Miłosierdzia.

Każdy z nas żyje dlatego, że jest głęboko zanurzony w Bożym Miłosierdziu.

Mamy je dane i zadane, aby przekazywać innym.

"Człowiek niczego tak bardzo nie potrzebuje, jak Bożego Miłosierdzia".

                                                                                          św. Jan Paweł II 

21:26, teologia3
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 18 kwietnia 2017
piątek, 14 kwietnia 2017

Wielki Piątek. Chrystus wziął na siebie nasze grzechy, przybił je do krzyża i umarł o 15 godzinie, aby każdy z nas mógł żyć i to żyć wiecznie! To nie jest bajka. Takie są fakty, o których wcześniej czy później sami się przekonamy. 

Wiary, wiary, wiary z okazji najważniejszych Świąt w roku - Świąt Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa i wszelkich potrzebnych łask od Zmartwychwstałego

dla Czytelników teologia.blox.pl i ich bliskich.

ŻYCZĘ WAM DOBRZE PRZEŻYTYCH ŚWIĄT I DOBRZE PRZEŻYTEGO ŻYCIA,

którego nic nie zastąpi.  

Wszystkiego najlepszego!   

09:22, teologia3
Link Dodaj komentarz »
sobota, 08 kwietnia 2017

http://aros.pl/ksiazka/swiadectwo-dziennik-duchowy

http://aros.pl/ksiazka/slowo-pouczenia

Ja jednak uważam, że św. Faustyna to św. Faustyna, a Alicja Lenczewska to Alicja Lenczewska. U Alicji Lenczewskiej brakuje mi tego, co widzę w "Dzienniczku" św. Faustyny mianowicie... mistycznej świeżości, nowych odkryć, elementu zaskoczenia... Czytam Lenczewską i mam takie wrażenie, że już to znam, że gdzieś słyszałam i\ lub widziałam...

09:31, teologia3
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 02 kwietnia 2017

http://www.naszdziennik.pl/wiara-kosciol-w-polsce/179293,warszawa-w-obronie-zycia.html

Jeżeli Prawo i Sprawiedliwość nie zmieni i to szybko przepisów prawnych, tak aby całkowicie chronić poczęte życie (również to chore i to z gwałtu), to sądzę, że po raz pierwszy i ostatni w historii partia ta może cieszyć się większością parlamentarną.

Co miesiąc w wyniku aborcji ginie w Polsce ok. 100 dzieci.

Kto ma rękach krew tych niewinnych, którym odmówiono należnego im prawa do życia?

No kto, szanowni zwolennicy "kompromisu aborcyjnego"...

Czytelniku, przyjdź dziś na marsz świętości życia i zaprotestuj swoją obecnością przeciwko straszliwemu bezprawiu, dokonywanemu w imię ułomnego prawa. Prawo ludzkie jest i będzie ułomne na tyle, na ile ułomni są ludzie którzy je stanowią. Prawo Boże - nigdy! A to mówi - nie zabijaj i nie ma od tego żadnych wyjątków!

09:41, teologia3
Link Dodaj komentarz »

https://signatures.mumdadandkids.eu/oct-web-public/

Unia Europejska nie może być synonimem zdeprawowanych urzędników w luksusowych garsonkach i garniturach, którzy siłą chcą narzucić innym państwom członkowskim, sodomickie rozwiązania uznawania małżeństw jednopłciowych. Ci urzędnicy powinni raczej stanąć przed wymiarem sprawiedliwości i odpowiedzieć za zbiorową demoralizację. Niech nikt nam mówi, że coś co jest sprzeczne z ludzką naturą jest dobre, czy wręcz pożądane. Jeszcze się nie zdarzyło - jak mówi przysłowie - aby dwie kobiety, czy dwóch mężczyzn zrobili coś, co by miało ręce i nogi.

Boże uchowaj nas od takiej Unii i pośpiesz nam czym prędzej z pomocą!

09:27, teologia3
Link Dodaj komentarz »
sobota, 25 marca 2017
sobota, 18 marca 2017
piątek, 10 marca 2017

Jestem dumna z tego, że Polska nie popłynęła z prądem i oczekiwaniami Niemiec, ale stać ją było na odrębne stanowisko w kwestii wyboru przewodniczącego Rady UE. Droga dobra to taka, która jest zgodna z prawdą, nawet jeśli to bardzo trudne. Kilka rzeczy trzeba wyraźnie zaznaczyć. Polityka Niemiec chyba praktycznie od zawsze nie stoi - przynajmniej w zasadniczych kwestiach - w parze z polityką Polski. Już pominę kwestię zaboru pruskiego, czy tą wielką, humanitarną katastrofę, jaką było wszczęście - właśnie na terenie Polski - II wojny światowej przez hitlerowskie Niemcy. Wojna agresorska to zawsze szaleństwo wymagające leczenia w psychiatryku! Popatrzmy na te wszystkie obozy przymusowej "pracy" i obozy zagłady budowane przez Niemcy w Polsce, w Niemczech i nie tylko. Myślę, że kwestia reparacji wojennych od Niemiec jak również od Rosji wobec Polski, za dokonane zniszczenia i popełnione zbrodnie, powinna być jak najbardziej aktualna. 

Przez 8 lat rządów PO-PSL upadło wiele gałęzi naszego przemysłu. Polska stała się dla zagranicznych korporacji krajem zysku i wyzysku taniej siły roboczej, która szybko stała się głównym "towarem" eksportowym do innych, wyżej rozwiniętych krajów UE.

Dziś Niemcy są głównym wierzycielem wielu państw członkowskich Unii, a zatem mają je niejako "w kieszeni". Niemcy są silne więc wpływają na inne kraje, wpływają na inne kraje, więc dlatego są silne. Wczoraj była szansa by to zmienić i one na to nie pozwoliły. Co takiego stało się wczoraj, jaki intersizm przeważył, że 27 krajów poparło kandydaturę Donalda Tuska, wygodną dla Niemiec? Można to sobie wyobrazić, tym bardziej że wiele spraw unijnych dzieje na różnych, nieformalnych, totumfackich spotkaniach. UE jest też często przedmiotem prawnej manipulacji, tak aby ostatecznie wszystko wyszło zgodnie z polityką tych, którzy nią faktycznie rządzą. Dziwi mnie tylko to, jak inne kraje pozwalają sobie łatwo grać w tej bundeslidze. Intersizm przeważa nad prawdą, zdrowym rozsądkiem, merytorycznością, a skoro tak, to Unia daleko na tym paliwie nie zajedzie. Czym może poszczycić się Donald Tusk? Czego wielkiego dokonał? Jaki ma plan? Nawet opozycja w naszym kraju nie potrafi wskazać. Ona zresztą bardzo wielu rzeczy nie potrafi.  

Kryzys imigracyjny? Zaproszenie imigrantów do Europy to wielka porażka intelektualna i moralna. Imigranci to ludzie z z zupełnie innego obszaru kulturowego (żeby to jeszcze była kultura!) i tu o żadnej integracji nie może być mowy, bo oni sami jej nie chcą. Tylko 5% imigrantów podejmuje pracę, inni żyją z zasiłku czyli na koszt uczciwie pracujących podatników.  Dwa dni temu TVP1 wyemitowała film o imigrantach, w którym padło ciekawe zdanie. Otóż każdy kraj dostaje na politykę imigracyjną fundusze z UE, które często są defraudowane i nie ma nad nimi żadnego monitoringu.

Walec i koparka to chyba najlepsze narzędzia dzisiaj, służące do zmiany funkcjonowania Unii.   

10:18, teologia3
Link Dodaj komentarz »