| < Sierpień 2014 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi
RSS
środa, 20 sierpnia 2014
wtorek, 19 sierpnia 2014
sobota, 09 sierpnia 2014

ZAPRASZAM PONOWNIE PO KROTKIEJ PRZERWIE

15:26, teologia3
Link Dodaj komentarz »
piątek, 08 sierpnia 2014
niedziela, 03 sierpnia 2014

 "Czemu wydajecie pieniądze na to, co nie jest chlebem?
  I waszą pracę - na to, co nie nasyci?
  Słuchajcie Mnie (mówi Bóg - red.), a jeść będziecie przysmaki
  i dusza wasza zakosztuje tłustych potraw. 
  Nakłońcie wasze ucho i przyjdźcie do Mnie,
  posłuchajcie Mnie, a dusza wasza żyć będzie" (Iz 55,2-3). 

13:48, teologia3
Link Dodaj komentarz »

Nie powiem, że mnie to nic nie kosztuje, bo owszem kosztuje sporo czasu. Ale ZYSKI przeważają jakiekolwiek straty :) Pisząc ten blog nie tylko staram się przyciągnąć Waszą uwagę na słuszne treści, ale sama z nich bardzo korzystam. Cieszę się z Waszej licznej obecności i czytelnictwa, i mam nadzieję, że z czasem będzie go jeszcze więcej. Bo prawda jest tylko JEDNA. Wszystkiego dobrego !!!

https://www.youtube.com/watch?v=0FejMkqwg6U

13:17, teologia3
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 31 lipca 2014
środa, 30 lipca 2014
wtorek, 29 lipca 2014

1) Ćwicz dwa razy dziennie, rano i wieczorem, aby organizm lepiej funkcjonował i sprawniej uporał się z wydalaniem... "śmieci" :)

2) Jak jeść zieleninę? Zmiksuj ją (np. jarmuż) z owocem (np. banan, jagody), dodaj 2 łyżki oleju lnianego i łyżkę rzepakowego/ kokosowego/ słonecznikowego i wrzuć różne nasiona. Od razu inny smak!

3) Olej lniany zawsze łącz z innym olejem, aby dobrze wchłonął się (najlepiej w stosunku 2:1- np. dwie łyżki lnianego i jedna rzepakowego). Niemal za każdą chorobą stoi brak kwasów omega-3!

4) Olej kokosowy... to prawdziwa apteka :)

5) Pij dwa - trzy litry dziennie przez cały dzień małymi łykami. Oprócz wody korzystaj z soków owocowych i warzywnych, herbatek owocowych lub ziołowych i niesłodzonych kompotów. Soki owocowe i warzywne rozcieńczaj zawsze z wodą, w proporcji 9/1. Chodzi o to, aby soki lepiej się wchłaniały. Pij na godzinę przed i po posiłku (a nie w trakcie), aby nie zakłócać trawienia (rozcieńczania kwasu żołądkowego).  

6) Dieta, ćwiczenia i płyny - oto podstawa dla zdrowia ciała. Jest nawet takie powiedzenie, że dieta i ćwiczenia zastąpią wszystkie leki natomiast wszystkie leki nie zastąpią diety i ćwiczeń.

7) PADMA - to mieszanka bardzo wielu, starannie dobranych ziół, silnie wspomagająca odporność.

8) Ugotuj na parze pomidora i jabłko, które możesz później posypać cynamonem. Pycha! 

9) Połykaj dopiero wtedy, gdy pokarm pogryziesz na papkę. Jedz wolno!

20:52, teologia3
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 27 lipca 2014

"Proś o to, co mam ci dać" (1 Krl 3,5).  

20:30, teologia3
Link Dodaj komentarz »
sobota, 26 lipca 2014

http://www.sofra.com.pl/index.php/pl/

Tu jest niemal tak jak w Biblii za czasów Jezusa. Mam oczywiście na myśli ośrodek Sofra w Mielnie, nad naszym morzem (koszalińskie). Chromi zaczynają chodzić, słabowidzący odzyskują wzrok, sparaliżowani wstają z łóżka.... a wszystko za sprawą 600 - kalorycznej diety (właściwie postu), która oczyszcza organizm z toksyn... aż do samych genów!!! Uwaga niepłodne małżeństwa! Macie szansę, nie tylko odzyskać płodność, ale nawet (za sprawą tych oczyszczonych genów) posiadać potomstwo z wysokim IQ! W Karpaczu powstał właśnie oddział specjalnie dla Was! In vitro... po prostu jest żałosne, przy tak zdrowej, w 100% naturalnej i o wiele lepszej, i tańszej metodzie. Co lepszego mogą dać rodzice swoim dzieciom, już na samym początku, jak nie dobre, zdrowe geny?  

http://www.karpacz.sofra.com.pl/index.php/pl/

Czy wiecie, że starość jest procesem fizjologicznym, któremu nie powinny towarzyszyć ŻADNE choroby? Jeżeli organizm walczy z chorobami to znaczy, że zawładnęły nim toksyny, czy to chemiczne (np.leki, pestycydy), czy w postaci kawałków jedzenia, które przedostają się do naszej krwi, a nie powinny. Jesteśmy genetycznie "zaprogramowani", żeby żyć 100 LAT W ZDROWIU. Niestety współczesna, tak zwana zachodnia medycyna, nam w tym nie pomaga... Przeczytajcie o fenomenie doktora Apolinarego Tarnawskiego, a przynajmniej w części zrozumiecie, o co chodzi. Ciąg dalszy już wkrótce.

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101023/REPORTAZ/60861061

Uwaga! Jeżeli ktoś nie może przyjechać do Ośrodka SOFRA w Mielnie lub Karpaczu, czy choćby do Gołubia na Kaszubach (Ośrodek "U Zbója" lub "U Haliny") gdzie również udziela konsultacji i wykłada dr n. med. Ewa Dąbrowska, to może spróbować zastosować dietę oczyszczającą w swoim domu na podstawie napisanych przez Panią Doktor książek:

http://ewadabrowska.pl/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=1&Itemid=11&lang=pl

Oczyszczająco-terapeutyczna dieta owocowo-warzywna nie zawiera: mięsa, nabiału odzwierzęcego pod żadną postacią (serów, masła mleka itd), zbóż (zero chleba! i jemu podobnych z ciastkami na czele), makaronów, ziemniaków czy klusek. Są natomiast wyłącznie surowe i gotowane warzywa, ale też nie wszystkie. Nie ma na przykład warzyw strączkowych, aby nie dostarczać organizmowi białka, ale by ten zużył to białko, które zdążył już zgromadzić w sobie. Uwaga! Dieta w ośrodkach nie tylko jest wygodniejsza, ale też - z uwagi na ciągłą obecność personelu medycznego - bezpieczniejsza. Oczyszczający się organizm może bowiem zareagować kryzysem ozdrowieńczym, który różnie u różnych osób przebiega. Jedni nie zauważą go wcale, inni wprost przeciwnie, jednak ostatecznie WARTO! Dieta powinna trwać od 3 do 6 tygodni (- czyli tyle samo co Wielki 40 - dniowy Post w tym ostatnim przypadku). Ok. 2 - 3 tygodni trwa oczyszczanie organizmu, a w następnym tygodniu włącza się efekt kuracji ciała.   

 

21:39, teologia3
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 107